Волонтерство

Релігійна громада імені Св. Димитрія Солунського Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка стала однією з найактивніших громад у волонтерському русі України, звітується у своїй волонтерській діяльності на підтримці Української Армії та знедолених мирних жителів сходу України на сьогодення.

В кінці року релігійна громада імені Св. Димитрія Солунського Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка стала однією з найактивніших громад у волонтерському русі України, підбиває підсумок своєї волонтерської діяльності у підтримці Української Армії і знедолених мирних жителів сходу України за 2016 рік.

Не лише молимося, але й діємо на благо нашої Батьківщини!

Свято-Димитрівська громада успішно завершила свій найбільший волонтерський проект на підтримку Українського Війська!

5 серпня 2015 р. в Етнографічному комплексі «Українське село» у с. Бузова, Києво-Святошинського району відбулося освячення і передача у зону АТО Польової мобільної сауни «Козацька лазня».

Напередодні свого Храмового свята релігійна громада імені Св. Димитрія Солунського Української Православної Церкви Київського Патріархату підбиває підсумок своєї волонтерської діяльності в підтримці Української Армії за 8 останніх місяців.

Загалом було зібрано та витрачено на Армію 900 тисяч гривень!

Ці кошти збиралися в самому храмі, серед парафіян та українських і зарубіжних друзів настоятеля храму - прот. Богдана Тимошенка. 

Свято-Димитрівська громада встановила пам’ятний хрест Героям Небесної Сотні обабіч свого храму.
Цим хрестом ми, разом зі усією Свято-Димитрівською громадою, вшановуємо тих, хто змінив свідомість нашого народу! Вшановуємо тих, хто довів Богу і всьому людству свою Любов до Батьківщини! Вшановуємо тих, хто зробив мій народ справжнім НАРОДОМ! Вшановуємо тих, на кого рівняються нові герої - герої сучасної війни на сході!