Ви наречені, які щиро захоплюються народними традиціями? Ваші друзі поділяють таке захоплення і радо долучаються до традиційного весільного обряду? Тож місце для справжнього українського весілля також є – це етнографічний комплекс «Українське село»!

З цієї миті розпочнеться щедра весільна гостина, яка запам’ятається гостям не лише смачними стравами та п’янкими напоями, серед яких будуть традиційні меди і весільна «варена» горілка, але, перш за все: народними обрядами та звичаями, через які два роди з’єднуються в один.

Весілля раніше не гуляли, його грали, й у цій грі кожен гість мав свою власну роль, відповідно до свого весільного чину: боярина, дружки, світилки, свата чи свахи, весільного старости чи підстарости, музики і навіть гостя-запорожця. Весільні символи та атрибути – свічки, коровай, гільце, рушники, ліричні та жартівливі пісні, якими супроводжувалися  всі дійства – від прикрашання молодої до подачі окремих страв, запальні танці «до упаду», змагання на вияв дівочої ніжності та парубочої мужності, сердечність батьківського благословення, створювали особливу святкову атмосферу. На декілька днів, що стануть неповторними на все життя, звичайні хлопець та дівчина ставали «князем» та «княгинею», щоб з благословення усіх своїх рідних та близьких, що йшли на весілля з хлібом, щирими словами та подарунками, створити власне князівство – родину.

Сучасне весілля, більше схоже на розважальне шоу, ніж на обрядове дійство, не завжди задовольняє смаки тих молодих, яким хочеться справжнього весілля. Саме для таких вибагливих пар та їхніх родин ми пропонуємо весілля в етностилі – від аутентичного, відповідно до певного регіону, до стилізованого, за нашим сценарієм чи сценарієм молодят. За бажанням замовників в одній із хат «Українського села» можна проводити і передвесільні дійства – прикрашання гільця дружками, благословення молодих батьками перед вінчанням. Прикрашання посаду молодим, ритуали поєднання двох родів в один, молодецькі змагання та дівочі забави, обряди вшанування батьків молодих, прощання нареченої з дівоцтвом, весільне обдаровування гостей короваєм – ці та багато інших дійств, до яких залучаються учасники гостини, надовго запам’ятаються усім. А ще додайте сюди враження від справжніх українських страв, веселих музик, танців, забав та спільного співу!

Отож бо й воно!

Якщо хочете справжнього – приїздіть до нас в «Українське село».

Відгуки:

"Ми дуже задоволені святом, а особливо підготовкою до нього. Хочемо висловити нашу подяку настоятелю храму Богдану Тимошенку за те, що став нашим духовним наставником та провів Таїнство Вінчання; Катерині та Олені за допомогу у підготовці й організації свята; Галині Борисівні та Богдану Меді за цікаве, веселе українське гуляння; Надії Іванівні та її команді за смачну кухню; музичному колективу «Топоркестра» за запальну музику.

Наші гості були вражені природою, затишною атмосферою та доброзичливістю господарів. Екскурсія по комплексу, майстер-класи по ковальству, ляльці-мотанці та самогоноварінню, справжні українські забави захопили всіх без винятку!

Ваш комплекс надихає любити Україну, природу та поважати історію. Українське село це місце куди хочеться повертатися знову і знову. Щира подяка від нас та наших гостей всьому колективу Церковно-етнографічного комплексу «Українське село» та його засновнику!

Наше вінчання відбулося 8 серпня 2010 року. Антон і Тетяна.

До зустрічі! Всього найкращого!"

 

 

Відеоролики деяких весіль в стилі "Етно" проведених в "Українському селі".

Також читайте:

– "Про Вінчання в нашому храмі"

– "Що потрібно для Вінчання"

 

Дивіться Фотогалерея-Етновесілля.

Дивіться слайдшоу з одного гарного українського весілля в Українському селі.