В кінці року релігійна громада імені Св. Димитрія Солунського Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка стала однією з найактивніших громад у волонтерському русі України, підбиває підсумок своєї волонтерської діяльності у підтримці Української Армії і знедолених мирних жителів сходу України за 2016 рік.

В 2016 році парафіяни зібрали в скриньку для пожертв на Армію, яка встановлена в храмі 35674 грн. та 80931 грн. було зібрано черед друзів парафії і настоятеля прот. Богдана Тимошенка. Загалом, з 2014 року по 2016 (включно) було зібрано та витрачено 2087918 грн!

Серед суттєвих волонтерських здобутків парафії: пересувний банний комклекс «Козацька лазня»; банний проект «Мобільна душова»; автомобілі швидкої допомоги; тепловізори, нічна і оптична техніка; велика кількість кровоспинних засобів; повні комплекти військового одягу для цілого батальйону воїнів; продукти харчування; релігійна і патріотична література; церковна атрибутика, та багато чого іншого.

Громада постійно і найбільше з усіх парафій Переяслав-Хмельницької і Білоцерківської єпархії УПЦ Київського Патріархату (вся Київська область) фінансово підтримує капеланську службу військових священиків, які разом з Воїнами перебувають у військових частинах на лінії фронту.

Настоятель о. Богдан Тимошенко щиросердечно дякує всім і передає подяку від Воїнів усім, хто допомагав і продовжує допомагати Українській Армії і знедоленим людям! Віра українців у Перемогу, жертовність наших співвітчизників з-за ради Правди й Свободи, та загальна народна мобілізація, дає підстави, не просто сподіватися, але й бути переконаним, що Перемога буде за нами - за Україною!

На небі, як і в Свято-Димитрівському храмі всі жертводавці, які допомагають Армії України захищати нашу Свободу, вписані в довічне поминання! Нехай Господь Бог віддячить сторицею всім небайдужим людям, які своїми вчинками доказують Богу свою велику й щиру любов до України і свого Народу, та пошле нам всім мир!