Відео

До річниці трагічних і величних подій новітньої історії - "Пливе кача" у виконанні церковного хору Свято-Димитрівського храму.

Героям Небесної Сотні присвячується.

Вертеп власного сценарію нашої громади. Актуально, щиро, патріотично! Радимо подивитися!

8 листопада 2014 року Божого в день пам’яті Св. Димитрія Солунського релігійна громада в етнографічному комплексі “Українське село” відзначило своє Храмове свято. На запрошення настоятеля храму прот. Богдана Тимошенка на престольне свято завітав керуючий Переяслав-Хмельницькою і Білоцерківською єпархією, патріарший намісник митрополит Епіфаній. 

19 грудня 2012 р. в Українському селі відбулося благодійне свято для дітей Старобасанської школи-інтернату з Чернігівщини. Спершу, дітки завітали до Свято-Димитрівського храму, щоб почути розповідь про Св. Миколая і помолитися до нього. А далі, розпочалося для них справжнє свято. Телеканал "Моя дитина" транслював відеофільм із цієї акції. Пропонуємо його подивитися.

Відеоролик з Великого освячення води на свято Богоявлення на "Йордані" біля храму. 19 січня 2013 року Божого.

Проповідь в день Різдва Христового виголошена настоятелем храму прот. Богданом Тимошенком. 7.01.2013 р.Б.

На Різдво Христове вихованці парафіяльної школи разом із церковним хором показали театралізоване дійство «Різдвяний вертеп» у якому розповідається про народження у світ Божественного Немовляти.