Щороку громада храму св. вмч. Димитрія Солунського, який за декілька років здобув славу затишного й намоленого місця, наповненого відчутям Божої присутності й любові, відзначає своє Храмове свято в день пам’яті свого небесного покровителя – св. великомученика Димитрія Солунського в честь котрого освячено престіл.

Цьогоріч через пандемію, на жаль, ми не зможемо провести пишні урочистості з архієрейською службою і святкуваннями за столами, та й наша присутність за богослужінням має бути обмеженою, але головна Божа Трапеза – Євхаристія, Божественна літургія завжди була і є основним святкуванням для кожного християнина і її відмінити не можливо!

Щиросердечно запрошуємо на Храмове свято 8 листопада:

10:00 – Божественна літургія;

11:30 – хресна хода і святковий молебень на церковному подвір’ї.

Пряма трансляція для тих, хто не може бути фізично у храмі – https://youtu.be/4FHmo2ye0R8

Нагадуємо про дотримання в нашому храмі самих елементарних карантинних правил, які зберігають здоров’я наших ближніх: маски і соцдистанція обов’язкові, в храмі присутні одночасно до 10 осіб (інші моляться навколо храму на свіжому лісовому повітрі (є зовнішнє озвучування)). Якщо ви не добре почуваєтеся, маєте будь-які симптоми ГРВІ, мали підтверджений, або ймовірний контак з хворим – будь ласка, залишайтеся вдома і не наражайте на небезпеку інших! Саме для вас і для тих, хто бережеться, або не має можливості фізично бути разом з нами, ми проводимо онлайн трансляції всіх богослужінь. Як і завжди, ми разом молимося за всіх кого любимо, особливо за хворих!

Запрошуємо з Любов’ю і турботою про вас!