Таїнство Маслосвяття, Соборування - є одним з великих проявів Божого милосердя до грішної людини. Бог робить все можливе, щоб допомогти людині очиститися від її гріхів, та полегшити хвороби й біль, які спричинені гріховними помилками. Особливо корисним це Таїнство є для тих людей, які ніяк не можуть зцілитися від давніх хвороб, адже Соборування допомагає людині усвідомити ті гріхи, які й стали причиною її хвороби, і покаятися в них, що означатиме – очищення від гріха і його наслідка – хвороби.

Зазвичай Таїнство Єлеєпомазання служиться багатьма священиками, і спільна, щира молитва духовенства та вірян робить чудо - Дух Святий починає діяти там де потрібно: кому, за Промислом Божим, потрібно зцілитися – зцілюється, а кому зцілення не подається – подається усвідомлення своїх гріхів, що переростає у покаяння і, вже потім, зцілення від хвороб.

Докладніше познайомитися з цим Таїнством і практичними порадами для тих, хто бажає його прийняти, читайте в статті Таїнство Соборування.

 

У Свято-Димитрівській громаді Таїнство Маслосвяття проходить один раз на рік під час Великого посту. Цьогоріч воно відбудеться 1 квітня о 12:00.

 

Запрошуємо з Любов’ю!