Свято-Димитрівська громада, яка діє в Етнографічному комплексі "Українське село" на Київщині радісно відсвяткувала Різдво Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. 

Напередодні самого свята, перед тим як сісти за традиційний Святвечірній стіл, парафіяни зібралися на вечірню службу в якій почали молитовно прославляти новонародженого Спасителя.

7 січня, в день Різдва Христового, незважаючи на люті морози, храм наповнився українськими родинами, які прийшли розділити разом Різдвяну радість. Спільна молитва і єднання з Богом через Святе Причастя, доповнилися щирою молитвою за українських Воїнів, за перемогу над агресором, за мир.

Опісля Служби Божої дітки недільної школи разом зі своїми батьками зіграли традиційний для України Різдвяний вертеп у якому показали сутність події народження Божого на землі. Радісну коляду в прославленні Божого Немовлятки вся церква співала разом і дуже радісно!

Нехай Різдво Христове, яке принесло людям надію на спасіння, своєю величною радістю наповнить серця цілої України і сповнить всіх нас бажанням бути щирими дітьми Божими і вірними синами і доньками своєї Батьківщини!

Христос народився! Славімо Його!