Дорогі брати і сестри, щиросердечно запрошуємо Вас на святкування Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа! Ця подія, що сталася понад два тисячоліття тому, сколихнула і назавжди змінила весь світ, подарувавши людству і кожному, хто прийме новонародженого Ісусика за свого Бога і Спасителя, спасіння і вічне життя.

- У Святвечір, 6 січня о 17:00, у храмі Св. Димитрія Солунського відбудеться святкове різдвяне вечірнє богослужіння зі співом колядок. Саме після молитви слід сідати за Святвечірній стіл.

- У день самого свята, 7 січня о 10:00 розпочнеться святкова Служба Божа, після якої об 11:30 – театральне вертепне дійство з різдвяним колядуванням й віншуванням на якому вся громада разом колядуватиме разом з багатьма ватагами колядників.

 

В дні святкування Рідва Христового запрошуємо відвідати наш Вертеп у якому зображена сцена Рідва Христового. Вертеп знаходиться за храмом і відчинений протягом цілого року. У Вертепі знаходиться Вифлеємська ікона Божої матері, яка привезена з Вифлеєму - це єдиний вид Богородичної ікони у якій Матір Божа усміхається! У керамічному піщаному підсвічнику у формі вифлеємської зірки буде горіти Вифлеємський вогнь миру, який можна буде в лампадці принести собі додому на Свят-вечірній стіл і на день Різдва Христового.

Гарантовано гарний настрій і смачний глінтвейн для малюків і дорослих в дарунок від настоятеля храму!

Христос рождається - зустрічаймо Його!

 

 

 

Різдво Христове 2019 року: