Волонтерсько-капеланська служба Переяславської єпархії УПЦ Київського Патріархату з благословення свого правлячого архієрея Митрополита Епіфанія, за його сприянням і особистою участю і піклуванням, зробила чергову добру справу на підтримку родин загиблих українських Воїнів.

Шість родин Київщини, які потребують допомоги і опіки, отримали з рук владики Епіфанія і священика-волонтера Богдана Тимошенка цінні подарунки і фінансову допомогу про які мріяли вдови, та їхні діти. Благодійні кошти для родин Воїнів були зібрані українсько-грецькою громадою м. Сіднея (Австралія).

Як помітив владика, у розмові з родинами, раніше - на початку новітньої війни, було простіше знаходити кошти на добрі справи, а зараз стало набагато важче. Але, незважаючи ні на що, Церква продовжує допомагати і підтримувати Українське Військо і їхні родини.

Від імені родин полеглих українських Воїнів Волонтерсько-капеланська служба Переяславської єпархії УПЦ-КП щиросердечно дякує всім небайдужим людям цілого світу, які допомагають Україні перейти через великі і важливі випробування!

Підтримка родин Воїнів є нашою подякою тим Героям України, які віддали своє життя заради своєї Батьківщини і нашого Народу!