8 січня 2018 р. після вечірнього богослужіння відбулося Різдвяне прийняття, на якому Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звернувся до почесних гостей зі словами привітання. Настоятель парафії Св. Вмч. Димитрія Солунського прот. Богдан Тимошенко разом з іншим запрошеним на прийом духовенством привітали Святійшого Патріарха Філарета співом українських колядок.

Участь в прийнятті взяли: Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, вікарій Київської єпархії архієпископ Богуславський Олександр, єпископ Адріан, намісник Свято-Феодосійського монастиря архімандрит Макарій, настоятелі столичних храмів, духовенство Києва та області.

Під час прийняття Предстоятель Київського Патріархату спілкувався з представниками влади, народними депутатами України, міністрами, надзвичайними і повноважними послами, дипломатами, інтелігенцією та іншими почесними гостями.

Святійший владика привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим та розкрив значення цієї події в умовах, які переживає український народ: "Чи можливо було в Радянські часи подумати, що колись прийде час і не тільки влада, а й вся інтелігенція, дипломати будуть святкувати Різдво Христове разом з Церквою? Якби хтось заявив про це, то сказали б: "Ти не розумна людина, ти нічого не бачиш, не бачиш нашої Радянської дійсності і сили". Але все змінилося. А чому змінилося? Тому що це була імперія зла як назвав американський президент. Зло Господь переміг, але як переміг? Будучи Богом принизив себе і народився в яслах, тобто гордість переміг смиренням і таким чином правда перемогла неправду. І тому і ми перемогли державний атеїзм, перемогли всю ту неправду і ми тоді вірили в нашу перемогу, так і зараз Україна страждає від агресії на Сході, страждає від корупції та від багатьох інших недоліків, але ми переможемо. Чому ми переможемо? Тому що правда переможе" – сказав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Предстоятель Київського Патріархату відзначив, що перемога буде невдовзі, бо зло не може панувати дуже довго, адже й радянське зло панувало сімдесят років, але йому прийшов кінець так і цьому злу прийде кінець.

 
                                                                                                                                                                                                               Джерело